Te trendy już żegnamy!

Trendy w branży odzieżowej zmieniają się dynamicznie, potrzeba zatem poświęconego czasu i zacięcia, by być cały czas na bieżąco. Co ma zrobić ktoś, kto nie ma dużo wolnego czasu, a chciałby się ubierać trendy i z klasą? Jakie buty damskie najlepiej powinna na siebie założyć kobieta pewna siebie, przebojowa i idąca zdobywać świat?

Rozglądaj się uważnie wokół siebie

To nie będzie odkrycie Ameryki, jeśli by stwierdzić, że zwykła obserwacja najbliższego otoczenia potrafi zdziałać cuda. Co noszą koleżanki w biurze, co widać na przystankach komunikacji miejskiej, na ulicy, w tramwaju i autobusie. Po pewnym czasie da się zauważyć subtelne zmiany ilościowe i jakościowe, jakie są zależne nie tylko od zasobności portfela, ale i wieku, czy specyficznej osobowości człowieka. Tanie szpilki na platformie da się rozpoznać od razu? A, nieprawda, potrzeba do tego naprawdę wprawnego oka specjalisty (albo specjalistki), który rozpoznaje marki i modele bez mrugnięcia okiem. A i w tym przypadku może dojść do pomyłki, bowiem dobre jakościowo super szpilki da się zakupić po sensownej cenie. 

De gustibus non est disputandum – o gustach się nie rozmawia

Rzecz jest stosunkowo prosta do wyłożenia: co się komu podoba, to wyłącznie jego sprawa. Jeśli chodzi o ubiór, przyjęło się jednak brać poprawkę na społeczne zwyczaje, dresscode (zwłaszcza w biurze i korporacjach), czy aktualne wydarzenia. Nie każda okazja będzie dobra na kozaki skórzane, ale jak tylko jesienna aura rozgości się na dobre, z pewnością pojawi się ich więcej na ulicach i będzie można spokojnie, bez ryzyka założyć je na nogi.

Dodaj komentarz