Szpilki peep toe – odrobina vintage na co dzień!

Styl vintage się praktycznie nie starzeje, zawsze choć nie zawsze i nie każda okazja będzie na niego odpowiednia. O tym, że można w nim wyglądać świetnie i niesamowicie seksownie przekonuje nas choćby cała, długa lista stylizacji Dity von Teese. Jedną z cech charakterystycznych jej stylu jest to, że w praktycznie każdej odsłonie ma na sobie szpilki i odkryte palce u stóp. Tak zwane szpilki peep toe, bo to o nich mowa, cechują się ponadczasowym krojem i stosunkowo uniwersalnym wyglądem.  Najłatwiej je rozpoznać po tym, że w części przedniej znajduje się otwór, przez który prześwituje fragment palca, lub palców, skąd właśnie anglojęzyczna nazwa tego typu. 

Burleska niekoniecznie, ale skórzane szpilki zawsze na topie

Szpilki są dobrym przykładem tego, że obuwie może być uniwersalne, pasować do wielu okazji i zwyczajnie się nie nudzić. Szpilki skórzane mają też tę zaletę, że w odróżnieniu od innych tworzyw, są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia i zabrudzenia, co czyni je bardzo sprawdzonym rozwiązaniem na różne wyzwania związane z wydarzeniami i spotkaniami z ludźmi.   

Elegancja zawsze w estymie

Nie da się przecenić wartości wizualnej szpilek. Kobieta z charakterem bez trudu może podkreślić swoją wartość zakładając szpilki i dodając sobie animuszu świadomością własnej w nich atrakcyjności.  Szpilki eleganckie nie mają sobie równych, jeśli chodzi o imprezy wieczorowe, czy spotkanie biznesowe w dobrej restauracji, to zawsze będą pierwszym i najpewniejszym wyborem. 

Dodaj komentarz