Bądź szykowna zimą! to da sie zrobić :)

Zima to nie tylko śnieg, to także chlapa, częściej deszcz ze śniegiem, a nawet sam deszcz. Wszędzie na dworze jest wilgotno, wietrznie, a nawet ślisko. Lecz przy pogodzie „pod psem” też można świetnie wyglądać, a nawet ubrać się bezpiecznie i stosownie do pogody. Jak się do tego zabrać? Buty skórzane kozaki damskie cechują się znakomitymi parametrami, jeśli chodzi o utrzymywanie ciepła, dzięki czemu świetnie nadają się na mrozy i niesprzyjające warunki pogodowe, które w innych okolicznościach wymusiłyby obuwie niekonicznie wyglądające atrakcyjnie. Kluczowym będzie tak dobrać eleganckie kozaki skórzane, aby dodawały szyku. 

Czas śniegu i deszczu

Sama pogoda to jeszcze nie wszystko, z czym trzeba się zmierzyć wychodząc na dwór. Przy mrozach i oblodzeniach stosuje się posypywanie solą chodników, a ta ma tendencję do zostawania na powierzchni butów, przez co niszczy ich fakturę, a w efekcie buty wyglądają nieestetycznie. W takie dni idealnym rozwiązaniem są kozaki skórzane z gładkiej skóry, które wystarczy delikatnie przetrzeć po każdym spacerze wilgotną, a potem suchą szmatką, aby po soli nie pozostał ślad. 

Dobór dodatków

Jeśli chodzi o kozaki skórzane damskie, to większość dostępnych modeli stosunkowo łatwo daje się zestawić z odzieżą dostępną w popularnych sieciach. Dzięki czemu raz zakupione kozaki skórzane na obcasie są bardzo zgrabnym i wygodnym punktem wyjścia do komponowania ubioru na kolejny dzień.

Dodaj komentarz